fbpx

Apie mus

Esame moderni statybų agentūra

LYFIO modulinių namų gamyboje daugiausia dėmesio skiriama technologijų pažangos panaudojimui kuriant tvarią ir visiems vartotojams prieinamą būstą. Mūsų tikslas – visiems lengvai prieinamą kokybišką būstą. 

“Ateitis – modulinė statyba. Nors šiandien statomų namų koncepcija gali atrodyti keista, per kelerius ateinančius metus planuojamos modulinės būstų bendruomenės gali tapti daug įprastesnės. Galbūt kils klausimas ne „Kas pastatė tavo namą?”, o „Iš kokio fabriko jis atkeliavo?”. – Forbes

Namas per 6 mėnesius

Nuo gamybos pradžios iki pilnai paruošto namo - 3 mėnesiai.

A++ energinė
klasė

Visi mūsų siūlomi namai atitinka A++ energinės klasės reikalavimus.

Tikslus
biudžetas

Tikslus statybos biudžetas, pasirašant sutartį kaina nekinta.

Standartinis būsto finansavimas

Bendradarbiaujame su bankais ir kredito įstaigomis visoje Lietuvoje.

Galimybė perkelti namą

Esant poreikiui namą nesudėtingai galimą perkelti į kitą vietą.

Viskas vienose rankose

Vieno gamintojo atsakomybė. Nereikia ieškoti statybininkų, apdailininkų, juos kontroliuoti.

Mūsų istorija

2013 m. „RyternaModul” buvo įsteigta kaip modulinių pastatų gamintoja, remdamasi 12 metų „Ryterna” įmonės patirtimi. Turėdami daugiau nei 20 metų patirties šioje pramonės šakoje, suvokėme, kad reikia tyrinėti modulinių pastatų sektorių ir skatinti visos pramonės pertvarką, todėl 2023 m. gimė „LYFIO”.

LYFIO siekia tvarios statybos praktikos ir miestų plėtros, pagrįstos daugkartinio naudojimo ir transformuojamų modulių principais. Mūsų požiūris sujungia pažangią ir novatorišką inžineriją su į kontekstą orientuotu architektūriniu projektavimu, todėl teikiame modulinius surenkamojo būsto sprendimus tvaresnei ateičiai.